Razem możemy więcej

Bezpłatne warsztaty Akademii Rodzinnych Finansów w Elblągu

W najbliższy czwartek, 30 czerwca w siedzibie Ligi Kobiet Polskich przy ul. Grunwaldzkiej 31, elblążanie będą mogli poznać bezpłatnie proste i skuteczne metody oszczędnego gospodarowania swoimi finansami. Elbląg jest trzecim po Toruniu i Kaliszu miastem w piątej edycji Akademii Rodzinnych Finansów, największego programu odpowiedzialności społecznej Providenta.Akademia Rodzinnych Finansów to ogólnopolski program bezpłatnych szkoleń z zarządzania domowym budżetem. Interaktywne warsztaty są podzielone na cztery moduły: jak najefektywniej zaplanować domowy budżet, jak oszczędzać, nie rezygnując z dotychczasowego poziomu życia, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, w jaki sposób wychowywać finansowo nasze dzieci.

Celem szkoleń jest zmiana nawyków zarządzania domowymi finansami. Uczestnicy otrzymują również, między innymi, bezpłatnie książki „Budżet domowy, czyli co musisz wiedzieć o oszczędzaniu” Kamila Deptuły, które pozwolą na uporządkowanie uzyskanej na warsztatach wiedzy.

Stowarzyszenie „Liga Kobiet Polskich” zostało wytypowane w ogólnopolskim otwartym konkursie  „Edukacja finansowa dla społeczności lokalnych” jako jedna z sześciu najlepszych organizacji w Polsce. Partnerami programu zostały organizacje pozarządowe, które wykazały się największym doświadczeniem oraz potencjałem w realizowaniu projektów edukacyjnych dla społeczności lokalnych.

- Przez 4 lata trwania programu przeszkoliliśmy ponad 1700 osób w całej Polsce. Nasze warsztaty pomagają zwiększać praktyczną wiedzę na temat finansów, lepiej nimi zarządzać i radzić sobie w trudnych chwilach. Warto się o tym przekonać – zachęca Piotr Janiszewski, koordynator programu Akademia Rodzinnych Finansów.

Udział w bezpłatnych warsztatach w Elblągu można zgłaszać, wysyłając e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 30 czerwca 2011 roku, w godz. 16.00-19.00 w siedzibie Ligi Kobiet Polskich w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 31.

 

 

 
Kontakt do nas

Liga Kobiet Polskich
oddział terenowy w Elblągu

ul. Grunwaldzka 31  82-300 Elbląg
tel./fax (055) 233 49 23

e-mial: lkp.elblag@wp.pl  Kartki


Z e-Poradnika

Czy koniecznie rozwód?
Nawet głęboki kryzys małżeński możliwy jest do usunięcia, jeśli oboje ...
czytaj więcej »
Testament
Kiedy nadchodzi jesień życia albo, gdy zdrowie szwankuje rozmyślamy jak ...
czytaj więcej »
Struktura Sądów elbląskich
Sądy elbląskie zlokalizowane są w 4 punktach miasta i chociaż ...
czytaj więcej »
Ustalenie ojcostwa
Dla każdego świadomość, kim są jego rodzice jest bardzo ważna. ...
czytaj więcej »
©Liga Kobiet Polskich - o. terenowy w Elblagu
Projekt i realizacja - Vene Studio